Powrót do naturaqua.fotoblog.pl naturaqua at ownlog '06
Link 20.11.2008 :: 14:36 Komentuj (0)
AMAZON - Healing of Wild Sketch, The Rio Negro, The Amazon unexplored.Tak jakoś nudą wieje, ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje :) Świeżo po restarcie... a raczej reaktywacji mojej 180-tki musiałem trochę odetchnąć. Zeszło mi z tą aranżacją prawie tydzień, ale w między czasie relaksowałem się przy nowej płytce.
Oczywiście nie stać mnie na wyjazd w tamte rejony świata, więc postanowiłem ściągnąć sobie przynajmniej imitację tego.
Album dotarł do mnie jakieś trzy tygodnie temu, ze sklepu http://www.adana.co.jp/catalog/index.php . Zamawiałem tam album z IAPLC a przy okazji kupiłem sobie też tą pozycję.
Oczywiście pozycja warta zakupu, składa się z dwóch płytek, z czego ta audio z odgłosami lasu to pozycja wyłącznie dla ludzi z problemami :) Można tego słuchać, ale przez parę minut a nie przez parę godzin. Zaś płyta DVD z muzyką klasyczną i oprawą graficzną w formie fotografii Pana Amano i zespołu, jak najbardziej mi się podoba. Można tego słuchać i oglądać aż do znudzenia.
DVD to 11 rozdziałów podzielonych tematycznie, ile fotek... nie wiem, ponieważ nie chce mi się liczyć.
CD to 8 nagrań z tropikalnego lasu.

Koszt. Ja kupowałem jak jeny były po 2,7/100 szt, więc przeliczając cenę katalogową 2500YPY x 2,7/100 to daje jakieś 67,50zł. Koszty wysyłki zero, czyli wliczone w tą cenę.

Czy warto? Dla napaleńców tak, ale większość ludzi położy pą płytkę w szafie i tak spędzi ona swój żywot. Po prostu trzeba mieć specyficzne podejście do natury i do jej piękna, żeby dojrzeć w tej pozycji piękno... a ja takie coś mam :)


Link 29.11.2008 :: 13:45 Komentuj (6)
Mizube Lifestyle
Reaktywacja musiała kiedyś nastąpić...

Aranż raczej prosty i mało skomplikowany, ale może wyjdzie co z niego. Jak na razie mam małe problemy z korzeniami, bo to jak zwykle znalezisko, ale mam nadzieję, że przestaną sprawiać mi problemy po paru podmianach wody. Póki co jestem na etapie zbierania szczepek bluszczy ze sklepów ogrodniczych, no bo mówią, że te "kradzione" przyjmują się najlepiej ;)

Fotki aktualizacyjne przewiduje na nowy rok... tylko na który :)

Zabrania się kopiowania oraz przetwarzania wszelkich materiałów z tej strony bez zgody i wiedzy autora.
Copyright by Tomasz Zawół. All rights reserved.