Powrót do naturaqua.fotoblog.pl naturaqua at ownlog '06
Link 12.08.2008 :: 12:36 Komentuj (5)
Nowa inicjatywa, wielkie wyzwanie, ale i wielka motywacja... czy się uda?

Roztocze.inten.plRezerwat "Szklarnia" Roztocze.

Z pozoru nudne zajęcie, takie dla zabicia czasu potrafi zamienić się w czystą przyjemność, w pasję a później w prawdziwe hobby. Po ostatniej wyprawie na Roztocze postanowiłem pogrupować część mojego dorobku i stworzyć stronę, na której będzie to wszystko dostępne.

Będzie to na razie próbna strona na domenie takiej jaką widać, ale ta, którą chciałem użyć jest już niestety zajęta i wolę moje pierwsze kroki stawiać bez angażowania się zbytnio w jakieś umowy.

Mnogość tematów jakie można spotkać na całym Roztoczu jest przeogromna, więc szacuję, że jeżeli mi tylko starczy sił i chęci to strona będzie się rozwijać przez grube lata. Natura, architektura, historia wojenna i powojenna sprawia, że ten z pozoru biedny region ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń, które można uwiecznić na fotografiach i opisach.

Zapraszam wszystkich, którzy zechcą tu przyjechać i zorganizować jakąś wyprawę aby pisali, naprawdę warto… ja się piszę od razu ;)

Strona ruszy pewnie nie wcześniej jak we wrześniu/październiku, ponieważ tylko teraz można zgromadzić dużą ilość materiału a jak wiadomo nie są to tereny łatwo dostępne i w zimie masę dróg stanie się nie przejezdnych przez co nici z wypraw, ale postaram się nie tracić czasu.

Priorytetem staną się oczywiście Rezerwaty Przyrody i Parki Krajobrazowe, ale nie omieszkam pominąć niczego co ma jakąkolwiek wartość dla tego regionu.Pozdrowienia z najpiękniejszych zakątków Polski ;)Zabrania się kopiowania oraz przetwarzania wszelkich materiałów z tej strony bez zgody i wiedzy autora.
Copyright by Tomasz Zawół. All rights reserved.