Powrót do naturaqua.fotoblog.pl naturaqua at ownlog '06
Link 20.11.2008 :: 14:36 Komentuj (0)
AMAZON - Healing of Wild Sketch, The Rio Negro, The Amazon unexplored.Tak jakoś nudą wieje, ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje :) Świeżo po restarcie... a raczej reaktywacji mojej 180-tki musiałem trochę odetchnąć. Zeszło mi z tą aranżacją prawie tydzień, ale w między czasie relaksowałem się przy nowej płytce.
Oczywiście nie stać mnie na wyjazd w tamte rejony świata, więc postanowiłem ściągnąć sobie przynajmniej imitację tego.
Album dotarł do mnie jakieś trzy tygodnie temu, ze sklepu http://www.adana.co.jp/catalog/index.php . Zamawiałem tam album z IAPLC a przy okazji kupiłem sobie też tą pozycję.
Oczywiście pozycja warta zakupu, składa się z dwóch płytek, z czego ta audio z odgłosami lasu to pozycja wyłącznie dla ludzi z problemami :) Można tego słuchać, ale przez parę minut a nie przez parę godzin. Zaś płyta DVD z muzyką klasyczną i oprawą graficzną w formie fotografii Pana Amano i zespołu, jak najbardziej mi się podoba. Można tego słuchać i oglądać aż do znudzenia.
DVD to 11 rozdziałów podzielonych tematycznie, ile fotek... nie wiem, ponieważ nie chce mi się liczyć.
CD to 8 nagrań z tropikalnego lasu.

Koszt. Ja kupowałem jak jeny były po 2,7/100 szt, więc przeliczając cenę katalogową 2500YPY x 2,7/100 to daje jakieś 67,50zł. Koszty wysyłki zero, czyli wliczone w tą cenę.

Czy warto? Dla napaleńców tak, ale większość ludzi położy pą płytkę w szafie i tak spędzi ona swój żywot. Po prostu trzeba mieć specyficzne podejście do natury i do jej piękna, żeby dojrzeć w tej pozycji piękno... a ja takie coś mam :)


Zabrania się kopiowania oraz przetwarzania wszelkich materiałów z tej strony bez zgody i wiedzy autora.
Copyright by Tomasz Zawół. All rights reserved.