Powrót do naturaqua.fotoblog.pl naturaqua at ownlog '06
Link 04.06.2008 :: 23:16 Komentuj (7)


Witam,
Powracam z za światów to sensownej akwarystyki. Przeglądanie stron i czytanie różnych komentarzy na forum pomaga zebrać w sobie siły do pracy i do tworzenia. Trzymanie zbiorników tylko na przetrwanie i nie robienie w nich nic sensownego mija się z celem i prawdę powiedziawszy w takiej sytuacji lepiej dać sobie siana albo próbować stworzyć coś z niczego.


Jest to zbiornik, który stoi u mnie już ponad rok, ale do tej pory robił za przechowalnie krewetek... teraz to się zmieniło. Ruszam z nano iwagumi i miejmy nadzieję, że aranż się uda.

Jest to klasyczne iwagumi z trzema kamolami, więc nie ma co się po nim wielkiego spodziewać. Po prostu mam ochotę na coś spokojnego i nie wymagającego.

Opis w późniejszym terminie.

Filtra nie da się usunąć, ponieważ doprowadza to do mocnego zanieczyszczenia wody, więc proszę nie zwracać na to uwagi.


Link 19.06.2008 :: 20:53 Komentuj (1)
Ładnej i ciekawej przyrody nigdy za wiele...


Rezerwat "Jastkowice" zaliczany do "Natura 2000"


Jak to nie wiele trzeba, wystarczy wyjechać 10 km poza miasto i już można się znaleźć w rezerwacie w którym ludzkie łapy nie wiele mogą zepsuć. Bardzo ciekawe miejsce i co najważniejsze zachowane w niezmienionym stanie do wielu lat.

Niestety pobyt i wyjazd pod względem dorobku foto nie był zbyt udany ze względu na chmary komarów, ale teraz już wiem, że na takie wyjazdy trzeba się zaopatrzyć w środek przeciwko nim, bo inaczej trzeba bardzo szybko uciekać ;) Ale to nie koniec... ja tam jeszcze wrócę i będę walczył o kolejne ciekawe fotografie.
Polecam serdecznie.


Zabrania się kopiowania oraz przetwarzania wszelkich materiałów z tej strony bez zgody i wiedzy autora.
Copyright by Tomasz Zawół. All rights reserved.